صنعت برق در دنیای صنعتی امروزی از جایگاه بی بدیلی برخوردار است. امروزه در هر خانه وموسسه ای تعداد کثیری از وسایل برقی، الکترونیکی و کامپیوتری استفاده می شود و زندگی بدون آنها برای هیچ کس قابل باور و امکانپذیر نیست. بنابراین حوزه های مختلف مهندسی برق بویژه تولید و توزیع برق دارای جایگاه حیاتی در کشور است. شرکت ستاره اعتماد ایرانیان ضمن ارائه خدمات در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات و وسایل الکترونیکی و برقی آمادگی دارد در حوزه تولید و توزیع انرژی در کنار صنعتگران عزیر کشورمان باشد. این شرکت آمادگی ارائه خدمات متنوع نظیر مشاوره طراحی و ساخت بر اساس قابلیت اطینان، طراحی و تحلیل سیستم پایش سلامت و نگهداری تجهیزات مبتنی برقابلیت اطمینان، تعیین عمر تجهیزات و... رادارد.

درباره ما

شرکت ستاره اعتماد ایرانیان نخستین شرکت تخصصی کشور در حوزه RAMS است که با بهره گیری از اساتید برجسته وکارشناسان خبره و مشاوران توانمند بین المللی در خدمت صنایع کشور است.

تماس با ما

آدرس:ایران، تهران، یوسف آباد، خیابان شهید جهان آرا، خیابان شهید عظیمی اشک شهر پلاک 59 واحد یک  تلفن: 09036710040 - 09203195538  ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
بالا