صنایع مرتبط

 

صنعت حودروسازی یکی از صنایع مادر در هر  کشور است و ارتقاء دانش فنی و مهندسی در آن به خوبی متبلور می شود. کاربر ود تکنیک ها و روش های  پیشرفته مهندسی قابلیت اطمینان سبب افزایش کیفیت و کاهش اشکالات آن  هنگام تحویل به مشتری می شود. در کشورهای پیشرفته قابلیت اطمینان و ایمنی از شاخصه های اصلی انتخاب و خرید خودرو بوده و تحلیل  و محاسبه دوره وارذانتی خودرو کمک بسیار زیادی به خودروسازان برای پیشتازی در بازار رقابت می نماید. شرکت ستاره اعتماد ایرانیان آمادگی دارد در حوزه قطعه سازی(طراحی و ساخت بر مبنای قابلیت اطمینان و ایمنی)، مونتاژ خودرو(تحلیل خط تولید و برآورد هزینه های وارانتی) و خدمات پس از فروش(تحلیل وارانتی و پیشنهاد اصلاح و پیاده سازی سیستمFRACAST) بر اساس استانداردهای بین المللی با فعالان صنعتی همکاری نماید.

محتوای بیشتر در این بخش: مهندسی ایمنی »

درباره ما

شرکت ستاره اعتماد ایرانیان نخستین شرکت تخصصی کشور در حوزه RAMS است که با بهره گیری از اساتید برجسته وکارشناسان خبره و مشاوران توانمند بین المللی در خدمت صنایع کشور است.

تماس با ما

آدرس:ایران، تهران، یوسف آباد، خیابان شهید جهان آرا، خیابان شهید عظیمی اشک شهر پلاک 59 واحد یک  تلفن: 09036710040 - 09203195538  ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
بالا